مرکز تخصصی تعمیرات جاروبرقی | تعمیرگاه مرکزی جارو برقی

vacuum-cleaner-repair.jpg

مهم نیست که جاروبرقی خود را از کجا خریداری کرده اید، متخصصان حرفه ای تعمیر جارو برقی ما در تهران و کرج تمام برندها (سامسونگ، ال جی، بوش، دوو، زیمنس، پاناسونیک، کنوود، دلونگی و...) را در سریعترین زمان ممکن و با هزینه مناسب تعمیر می کنند.

Ùتخصصا٠با تجرب٠در تعÙÛرات جار٠برÙÛ Ø¯ÙÙÙÚ¯Û 

کارشناسان متخصص

تمامی کارشناسان و تعمیرکارانی که در تعمیرگاه‌های مجاز ما در تهران و کرج مشغول به فعالیت هستند از بهترین افراد در این زمینه بوده که هرساله با گذراندن دوره های عملی منظم و آشنایی با محصولات جدید مناسب ترین فرد برای تعمیر جارو برقی شما خواهند بود.

تعÙÛرات جار٠برÙÛ Ø¯ÙÙÙÚ¯Û Ø¨Ø§ Ú©ÙترÛÙ ÙزÛÙÙ 

صرفه هزینه های کمتر

به این دلیل که ما به تمام نقاط قوت و ضعف تعمیر جارو برقی آشنایی کامل داریم در صورت بروز هرگونه مشکل در کمترین زمان ممکن به مشکل پی خواهیم برد و تمامی سعی خود را نسبت به تعمیر قطعات و نه تعویض آن به کار خواهیم بست.

تعÙÛرات جار٠برÙÛ Ø¯ÙÙÙÚ¯Û Ø¯Ø± سرÛعترÛ٠زÙا٠ÙÙÚ©Ù 

خدمات سریع

ما در تعمیرگاه های مجاز جاروبرقی با توجه به داشتن شعب متعدد در سراسر استان تهران و کرج و نزدیک بودن به شما این امکان را داریم که در کوتاه ترین زمان ممکن برای تعمیر جارو برقی به منزل یا محل کارتان مراجعه کنیم.

چرا بهتر است تعمیر جاروبرقی خود را در تهران و کرج به ما بسپارید؟

قیمت‌های منصفانه تعمیرات جارو برقی برابر با نرخ تعیین‌شده از سوی نهادهای نظارتی

متخصصان و تعمیرکارانی با میانگین ۱۱ سال تجربه

برآورد هزینه تخمینی قبل از انجام تعمیرات جارو برقی

انعطاف در تعیین زمان تعمیرات جاروبرقی

داشتن فنی کارانی که به طور مداوم در دوره های آموزشی دانش خود را به روز میکنند

استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعویض قطعات

رتبه یک در تعمیر لوازم منزل در شهر تهران و کرج

۹۰ روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعمیرگاه تخصصی و مجاز تعمیر جاروبرقی چیست ؟

تعمیرگاه تخصصی و مجاز ما بهترین و قابل اعتمادترین گزینه برای سرویس و تعمیر جارو برقی شما می باشد. با ده ها متخصص حرفه ای و با تجربه در سراسر تهران و گارانتی خدمات ارائه شده ما بهترین انتخاب شما برای تعمیر جارو برقی شما هستیم. مهم نیست که جارو برقی شما از کدام برند و مدل می باشد زیرا ما تمامی برندهای معتبر و معروف از جمله 

سامسونگ، ال جی، الکترولوکس، بوش، آاگ، پاناسونیک، دوو، دلونگی و… را تعمیر میکنیم. سیستم خدمات دهی ما نزدیکترین متخصص را جهت تعمیر در زمانی که شما تعیین میکنید به محل اعزام نموده تا در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنند.

مشکلات متداول جارو برقی که نیاز به تعمیر دارند :

جارو برقی در هنگام روشن شدن و یا در حین کار کردن سر و صدای زیادی می دهد.

 جاروبرقی روشن نمی شود.

قدرت مکش جاور برقی کم شده است.

جارو در حین کار یک دفعه خاموش می شود و کار نمی کند.

سیم جمع کن جارو برقی خراب شده است.

البته دلایل دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای جاروبرقی شود. اگر شما مشکلی دارید که در لیست بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت دستگاه شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک متخصص جهت عیب یابی و در صورت تمایل جهت تعمیر جارو برقی شما اعزام شود.

 

/ 0 نظر / 10 بازدید